Jak założyć IKE w DM BOS (bossa.pl)

Jak założyć IKE w DM BOS (bossa.pl)

ike

 

Na tej stronie pokażemy Ci jak założyć IKE w DM BOS, oraz jak zrobić to szybko i sprawnie.

Bank Ochrony Środowiska od lat oferuje coraz to ciekawsze rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, myślących o szybkim pomnażaniu swojego kapitału. Zdecydowanie jest to bank, który rozwija się w kwestiach inwestycyjnych niesamowicie dynamicznie, czego dowodem są chociażby regularne nagrody ze strony Giełdy Papierów Wartościowych. W ostatnim czasie nagrodzony właśnie produkt tego banku – rachunek maklerski, również ten połączony z IKE.

Właśnie z powodu otrzymywanych nagród, oraz wspaniałej pracy ludzi zajmujących się inwestycjami w tym banku zajmiemy się nim nieco bliżej.

Dlaczego warto posiadać rachunek IKE? Jest to forma oszczędzania na nasze świadczenia emerytalne (tzw. Trzeci filar), ale również jest to inwestycja dająca nam możliwość swobodnego lokowania swoich pieniędzy w przeróżne produkty inwestycyjne (w tym również w Giełdę Papierów Wartościowych). Rozwiązanie wprost idealnych dla tych, którzy z giełdą są za pan brat i potrafią dzięki GPW maksymalizować swoje zyski.

Założenie konta w DM BOS nie jest niczym skomplikowanym. To zaledwie kilka kroków, z którymi poradzi sobie w zasadzie każdy:

1. Przejdź na stronę www.bossa.pl

2. Dokonaj rejestracji.

W tym kroku otrzymasz hasła jednorazowe, dzięki którym będziesz mógł się zalogować do swojego panelu klienta. Należy je wydrukować i zachować. W tym samym czasie jest dla Ciebie przygotowywana umowa ramowa. Dopiero po jej podpisaniu należy użyć tych haseł.

3. Podpisz umowę ramową. Możliwości jej otrzymania jest kilka:

  • – kurier – 2 dni robocze, potrzebna kopia dokumentu tożsamości jako załącznik.
  • – poczta tradycyjna – około 4 dni roboczych – również potrzebować będziemy kopii dokumentu tożsamości.
  • – wizyta w oddziale – „od ręki” zostanie dla nas wszystko przygotowane.

4. Otwarcie rachunku IKE w BOSSA

Maksymalnie 24h od złożenia niezbędnych dokumentów i podpisania umowy ramowej. Bank o uruchomieniu naszego konta informuje nas mailowo i od tego momentu możemy zacząć z niego korzystać (po uiszczeniu pierwszej wpłaty minimalnej).

Po wykonaniu tych kilku prostych kroków możemy rozpocząć inwestowanie i jednoczesne oszczędzanie w III filarze. Dzięki temu zyskamy jeszcze większą pewność, że nasza emerytura będzie godziwa, a my będziemy mieli szansę wypracować znacznie więcej środków.

Leave a reply